Co nas wyróżnia

Większość stron internetowych naszych klientów wykonujemy w oparciu o system zarządzania treścią (CMS) Joomla! Jest on znacznie bardziej rozbudowany od popularnego Wordpresa dzięki czemu już w standardzie zapewnia nieporównywalnie większe możliwości. Wordpres został zaprojektowany z myślą o stronach blogowych i dla takich stron sprawdza się najlepiej. Joomla! to system stworzony z myślą o profesjonalnych witrynach. Sprawdzi się świetnie nie tylko przy prostych wizytówkach firmowych, ale także przy rozbudowanych stronach korporacyjnych, stronach społecznościowych, intranetach, zbiorach dokumentów, stronach urzędów, czy Biuletynach Informacji Publicznej (BIP). Joomla! to system, który można dowolnie rozbudowywać i modyfikować, dzięki czemu w zasadzie nie ma ograniczeń. 

15 lat doświadczenia w hostowaniu stron umożliwiły nam przetestowanie dziesiątek firm hostingowych w Polsce i na świecie oraz wybór pewnego i solidnego partnera. Dzięki wieloletniej współpracy z zenbox.pl my i nasi Klienci śpimy spokojnie bo wiemy, że zenbox.pl zapewnia nieprzerwane działanie usług na poziomie 99,9% w skali roku. Korzystamy wyłącznie z pakietów o najwyższych parametrch (Hosting Profesjonalny) zapewniając jednocześnie bardzo atrakcyjną cenę hostingu wszystkim naszym Klientom. 

Super wydajny i bezpieczny hosting to nie wszystko. Nad bezpieczeństwem każdej naszej strony opartej o CMS Joomla! czuwa dodatkowo najbardziej zaawansowana usługa bezpieczeństwa Joomla! na świecie. RSFirewall chroni strony naszych Klientów przed włamaniami i złośliwym oprogramowaniem przez 24h/dobę i 365(366) dni w roku. 

Bezpieczeństwo i szybkość działania strony zależą w bardzo dużym stopniu od aktualności zarówno "silnika" systemu CMS jak i wszystkich komponentów i modułów zainstalowanych na stronie. Dzięki usłudze Watchful strony naszych Klientów są aktualizowane natychmiast, gdy pojawi się jakakolwiek nowa aktualizacja.

Dzięki wykorzystaniu technologii Content Delivery Network  na wszystkich stronach naszych Klientów w znaczny sposób przyspieszone jest ładowanie treści na stronach WWW dzięki płynnemu wczytywaniu obrazków, skryptów i innych dokumentów statycznych. Usługa zwiększa także odporność na przejściowe zwiększenie natężenia ruchu na obsługiwanej stronie oraz na ataki typu DDoS.